BI | مدیریت هوشمند كسب و كار با هوش تجاری
+98 (21) 88776249 
+98 (21) 88649644
(BI) هوش تجاری

هوش تجاری، هوش سازمانی، کسب و کار هوشمند (Business Intelligence)  شامل نرم‌ افزارهاي كاربردي، مدل‌هاي كسب و كار و الگوهايي است كه به انواع شركت‌ها و سازمان‌ها كمك مي‌كند، داده‌هاي پراكنده و بي‌قواره موجود را به اطلاعاتي كارگشا، قابل فهم، قابل تبادل (به اشتراك گذاشتن ميان مديران) و قابل ذخيره شدن براي تصميم‌سازي‌هاي بعدي تبديل كند .

با استفاده از نسخه سروری نرم افزار BI (سازمان هوشمند)، ورای گزارش سازهای معمول، از داده های نا مرتب خود، داشبوردهای حرفه ای بسازید و به راحتی آنها را برروی اینترنت منتشر کرده  و امکان فیلتر کردن داده ها، هایلایت کردن و حرکت در ابعاد داده ها را از طریق مرورگر وب برای همگان فراهم  کنید. با استفاده از نرم افزار BI (هوشمند سازی سازمان) می توانید تنها با چند کلیک از جداول بی فایده به داشبوردها گزارشات تعاملی و بصری برسید و سپس به همکاران، مشتریان و همکارانتان اجازه دهید تا فقط و فقط با ورود به یک وب سایت امن، به امکانات لازم برای پاسخ دادن به سوالات خودشان دسترسی پیدا کنند.

 

جهت مطالعه اطلاعات تکمیلی به آدرس www.danayesh.com مراجعه فرمایید

 
     
پارسه و هوش تجاری

بسته ای که شرکت پارسه به شما تقدیم خواهد کرد نتیجه کار یک تحقیق و پژوهش عظیم دانشگاهی پیرامون  بهترین روشهای ارائه اطلاعات(در قالب داشبورد های تعاملی) و آنالیز داده ها در حوزه BI (هوش تجاری) است که با المان های مورد نیاز تجارت ترکیب شده. شما با این ابزار به راحتی اطلاعاتتان را بر روی پلت فرم های جغرافیایی قرار داده و علاوه بر بهره جویی از بانکهای اطلاعاتی خود، با ترکیب کردن آنها با اطلاعات دیگر به گزارش های تحلیلی متفاوت از آنچه که تا کنون داشته اید دست خواهید یافت.

     
فروش
پس از تلاش و پیگیری شرکت پارسه موفق به گرفتن لایسنس سه شرکت پیشرو در زمینه ی هوش تجاری شد. این شرکت ها به شرح ذیل می باشند :
SAP Elegant JBI Tableau
     
خدمات پس از فروش

تعریف چرخه داده به دانش و خرد

   

تعیین شاخص های هدفمند و نتیجه گرا

تبین داشبوردهای اطلاعاتی

   

آنالیز نیازهای سازمان